30.11.2010

"Bu Mağlubiyeti Sindirmek Kolay Olacak"

- "Geçen hafta bir puan öndeydik, bu hafta da iki puan gerideyiz. Böyle ilerlemeye devam edeceğiz. Puan farkı değişse de devam ediyoruz"

- "Her zaman Barcelona'nın tamamlanmış bir ürün olduğunu söyledim. Çok uzun senelerin bir sonucu olduğunu söyledim. Real Madrid bugüne kadar çok iyi oynamış olsa da henüz Barcelona kadar olmadığını ve yapılacak çok iş olduğunu söylemiştim."

- "Bizim için bu mağlubiyeti sindirmek çok kolay olacak. Bu sahadan bazen çok zor sindirilecek neticelerle çıktık. İnter ve Chelsea ile oynadık. Tabi ki kötü bir sonuç oldu ancak sindirmek zor değil"

- "Buraya gelmeden her oyuncumla 1-2 dakikalık görüşmeler yaptım. Şampiyonluk ve sezon bugün bitmedi. İnter ile burada ağır bir mağlubiyet aldıktan birkaç ay sonra Şampiyonlar Ligi finaline çıktık"

- "4-5 gol yedikten sonra değil, sadece kazandığın bir maç sonrası mutluluktan ağlayabilirsin. Mağlubiyete rağmen bir sonraki maça istekli çıkmalısın. Sonraki maçın cumartesi günü değil, yarın olmasını tercih ederdim"

- Barcelona çok iyi bir maç çıkardı. İyi oynadıklarını söyleyebilirler. Ancak ben kendi takımımla ilgileniyorum. Kötü oynadık ama Cumartesiden itibaren bu maçın tarihi bir olumsuz maç olduğunu göstereceğiz"

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails