30.04.2009

Top 10 Forma Hatası !

10. Don Hucthisonİskoç isimlerini her zaman telaffuz etmek zor olmuştur. Sunderland'in formasını hazırlayanlar da bu zorluktan maç sonrasında yakınmış olsa gerek. Doğrusu, Hutchison olacaktı.

9. Ole Gunnar SolksjaerBebek yüzlü katilOle Gunnar Solskjaer ismini arkasına yanlış yazan formacıya acaba ne yapmıştır.

8. Steve ClarridgeBir tane R yeterdi aslında...

7. Roque Satna CruzBu sezon Hull City maçında Blackburn'ün yıldız golcüsü Roque Santa Cruz'un da ismi yanlış yazıldı. Çok şükürü "Satan Cruz" yazmamışlar.

6. David BetnleyBlackburn'ün formalarını hazırlayan kişilerin N ve T harfleriyle bir sorun yaşadığı kesin.

5. David Beckam1997 yılında Dünya yıldızının toy olduğu günler. Elbette o günlerde bu forma yanlışlığı çok büyük bir sansasyon yaratmadı ama herhalde şimdi Milan'dayken olsa İtalya yerinden oynar.

4. Chrystal PalaceListemizdeki tek kulüp olarak yanlış yapan takım Crystal Palace. Kulübün sponsoru Diadora formaları ucuza mal etmek için Romanya'da üretiyordu. Ta ki yanlışlık farkedilene kadar...

3. LiedzonLiedson Sporting Lizbon'a ilk geldiğinde formasının arkasında S harfinin ters konduğunu ve onun Z gibi okunduğunu görür. Bu formayla ilk maçında fileleri havalandıran Liedson, kariyeri boyunca formasının arkasına Liedzon yazdırır.

2. Thomas ZusczcakBuraya kadar olan hataları anlamak güç değil, herkes hata yapabilir tabi. Ama Kuszczak'ın ilk harfini Z yapma gafletine herkes düşmez.

1. Sarbi
Elbette birinci sıraya kendi ürünümüzü koyacaktık. Galatasaray'ın Villarreal'e 3-0 yenildiği karşılaşmada Sabri de Liedson gibi mi yapsaydı acaba?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails